MTÜ Kolga Rahva Maja sai Harjumaa kohaliku omaalgatuse programmi 2021. aasta kevadisest taotlusvoorust toetust järgmistele projektidele


Kolga Seltsimaja sisustus: kogukonna köök ja õueala

Projekti tulemusena saab Kolga Seltsimajas kasutada mõnusa interjööriga kaasaegset kööki, kus on olemas korralik külmkapp, pliit ja ahi ning ka vajalikud köögiriistad. Koristamisel on abiks nõudepesumasin.

Seltsimaja avaral õuealal saab projekti tulemusena kasutada õue laudasid ja pinke, mis on ladustatud uues rajatud kuuris

Projekti kogumaksumus: 4411 eurot


Kolga Seltsimaja sisutegevuste käivitamine

Projekti käigus töötatakse välja lahendused, mis toetavad Kolga Seltsimaja tegevustest teavitamist (visuaalne identiteet, koduleht, silt majale) ning korraldatakse seltsimaja olemasolevaid ning uusi tegevussuundi tutvustavad üritused ja töötoad.

Töötubades vahetatakse kogemusi ja teadmisi online-ürituste korraldamisest, kodus töötamisest ja õppimisest, keraamika tegemisest, erineval viisil käsitööesemete valmistamisest, samuti toidulaua rikastamisest ja sügiseste hoidiste tegemisest.

Projekti kogumaksumus: 2740,00 eurot

 

Kolga Seltsimajas tegutseb MTÜ Lahemaa kaugtöö- ja koolituskeskused, mis sai samast taotlusvoorust toetust projektile

Ergonoomiline jagatud kontor ja online- ja videoteenused Kolga Seltsimajas

MTÜ Lahemaa kaugtöö- ja koolituskeskused korraldab majas jagatud kontori kasutamist. Projekti tulemusena paranes kontori ergonoomilisus ja kõik huvilised saavad kasutada mõnusat töö- ja õppekeskkonda. Samuti saab proovida erinevaid töötamist toetavaid ergonoomilisi abivahendeid.

Soetati videotehnika, millega saab lihtsalt ja mugavalt teha üritustest online-ülekandeid ja neid ka järele vaatamiseks salvestada. Selliselt laienevad oluliselt üritustest osa saamise võimalused.

Vaata lähemalt jagatud kontori ja tehnika kohta siit.

Projekti kogumaksumus: 2490 eurot